Sztachety i elementy ogrodzeniowe starannie wykończone, szlifowane sztachety ogrodzeniowe

Drewniane ogrodzenie to najlepsza wizytówka Twojego domu i ogrodu. Wybierz ogrodzenie z drewna z Tartaku Borkowski. Oferujemy drewniane sztachety, słupki i rygle. Znajdziesz u nas też płoty z niesztorcowanych desek w stylu ranczo!

 

Drewniane ogrodzenie – dlaczego warto?

  • Drewno to materiał naturalny i ekologiczny. Wygląda ponadczasowo i nigdy nie wychodzi z mody.
  • Drewniane ogrodzenie pasuje do domów i ogrodów w wielu różnych stylach: nowoczesnym, rustykalnym, minimalistycznym, country, śródziemnomorskim.
  • Drewno równie dobrze sprawdzi się jako materiał na ogrodzenie domu w lesie, wiejskiej działki oraz miejskiej szeregówki.
  • Drewno jest estetyczne i daje ogromne możliwości aranżacyjne, dostępne jest w szerokiej gamie kolorów i gatunków.
  • Obróbka drewna oraz późniejsza konserwacja drewnianego ogrodzenia są bardzo łatwe. Sztachety można wielokrotnie odnawiać i zmieniać kolorystykę.

 

Zamów sztachety i inne elementy ogrodzeniowe z Tartaku Borkowski!

Oferujemy szeroki wybór elementów ogrodzeniowych z drewna wysokiej jakości. Proponujemy przede wszystkim sztachety i płoty z modrzewia i olszyny.

 

Sztachety modrzewiowe – modne i wytrzymałe

Modrzew to najbardziej wytrzymały gatunek spośród drzew iglastych. Uważa się go za pierwszorzędny materiał budowlany z powodu dużej twardości, a zarazem pięknego koloru i wyraźnego usłojenia. Ma także minimalną skłonność do pękania i wypaczania.

 

Sztachety i inne elementy ogrodzenia z olszyny

Drewno olchowe jest bardzo popularnym gatunkiem drewna używanego w tradycyjnym budownictwie. Olszyna jest trwała, ale elastyczna. Nie pęka, nie pęcznieje i nie kurczy się. Zamawiając ogrodzenie z olchowych sztachet i słupków, zyskujesz pewność, że otrzymasz produkt pięknie wyglądający przez wiele lat.

 

Potrzebujesz ogrodzenia z innego gatunku drewna? Na Twoje życzenie możemy je dostarczyć! Odezwij się do nas i zapytaj o wycenę.

 

Ogrodzenie w stylu wiejskim? Tylko z Tartaku Borkowski

Prowadzimy sprzedaż płotów z desek niesztorcowanych. To najlepszy materiał do wykonania ogrodzenia w stylu rustykalnym. Płoty typu ranczo dodają sielankowego charakteru każdej posesji. Docenią je zwłaszcza miłośnicy wiejskich domów i ci, którzy szukają kontaktu z naturą.

 

Już dziś odezwij się do nas i zamów drewno na ogrodzenie Twojej posesji!